Uniwersytet

  Wyświetlanie reklamy na uczelni na ekranach LCD pozwala dotrzeć do najbardziej poszukiwanej grupy odbiorców i dostosowanie kampanii reklamowej pod względem terytorialnym. Dynamiczna forma reklamy przykuwa skutecznie uwagę osób, które najchętniej skorzystają z jej przekazu i wdrożą ją w życie. Spoty promocyjne uwzględniające potrzeby studentów są najlepszą formą zdobycia sposobu na sprzedaż swoich towarów i usług. Młode osoby najlepiej reagują na przekaz, który w ciekawy sposób przekazuje informacje a przy tym wprowadza ich w dobry nastrój. Taka reklama na uczelni rozmieszczona w najczęściej odwiedzanych miejscach pozwoli zjednać sobie ogromną rzeszę klientów - studentów i pracowników naukowych.

Ekrany na uczelniach są rozmieszczone w strategicznych punktach np. przy wejściu, na korytarzach są formą umilenia czasu spędzanego w oczekiwaniu na zajęcia.

Wzmocnienie przekazu reklamowego jest jednym z kluczowych atutów ekranów reklamowych. Dzięki możliwościom jakie oferują, od multimedialności przez interaktywność, ekrany te stają się niezastąpionym elementem nowoczesnych strategii marketingowych.

Dlaczego więc nie połączyć sił z nami, aby stworzyć kampanię reklamową DOOH, która odniesie sukces wśród Twojej grupy docelowej?

Wierzymy, że reklama powinna być słodka i lepka jak miód!

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej.

Kontakt